İrlanda çalışma izni

756
İrlanda çalışma izni
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İrlanda çalışma izni

İrlanda çalışma izni Work and Study

İrlanda çalışma izni ve eğitim için dünyanın en iyi ülkelerinden biridir. İrlanda’da çalışmak ve okumak için birçok neden vardır. İrlanda Dünya’nın en cana yakın insanlarına, inanılmaz manzaraya, kültürlü ve heyecan verici bir başkente ve tabii ki dünyanın en iyi içeceğine sahip – Guinness!

İrlanda’da Türk öğrenciler 25 haftalık bir dil eğitimi programına kayıt oldukları takdirde , haftalık 20 saat kadar yasal olarak çalışabilirler. İrlanda dil okullarının 2022 fiyatları için tıklayınız

İrlanda’da çalışma izni nasıl alınır ?

İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konuların başında gelen soruya cevap aradık. Hemen hemen herkesin yaptığı gibi Google.com’da bu konuda ki aramalara bakınca şu başlıkları bulabilirsiniz.

Neden İrlanda’ya eğitim ve çalışmak için gitmeliyim ?

Başkent Dublin

Dublin, Avrupa’nın en çeşitli, samimi ve konuksever şehirlerinden biridir. Düzenli olarak ziyaret edilecek en iyi yer olarak listelenir ve genellikle çeşitli sitelerde dünyanın en iyi arkadaş canlısı şehirlerinden biri olarak gösterilir.

Gezinmeyi kolaylaştıran ve dünyanın dört bir yanından gelen restoranlarla, haftalık müzikal ve kültürel etkinliklerle, canlı bir gece hayatıyla ve Trinity College, Guinness Storehouse ve Temple Bar, Dublin’s Cultural Quarter gibi ünlü mekanlarla dolu küçük bir şehirdir.

İrlanda kültürü

İrlanda, U2, Guinness, Oscar Wilde ve tabii ki St. Patrick gibi önemli kültürel ikonlarla dünyaca ünlüdür.

İrlanda, Avrupa’daki en iyi canlı müzik sahnelerinden birine sahiptir, sanat ve tasarım endüstrisi sürekli olarak küresel trendlerin ön saflarında yer almaktadır. İrlanda ; genç ve yenilikçi bir nüfusa sahip olması, çalışmak ve eğitim için en tatmin edici yerlerden biridir.

İrlanda ekonomisi

İrlanda ekonomisi ABD ve Çin’den daha hızlı büyüyor ve AB’nin tamamında en hızlı büyüme oranına sahip ülkelerden biridir. İrlanda ekonomisinin yıllık % 3 – % 5 aralığında büyümeye devam edeceği öngörülmektedir.

İrlanda’dan kariyer beklentileri

Dünyanın en iyi markalarının ve şirketlerinin  Avrupa merkezleri Dublin’de. Google, Facebook, Apple, Linkedin, Airbnb ve Paypal gibi önde gelen şirketlerle İrlanda’da yerleşik durumdadır.

İşsizlik oranı İrlanda’da da %10’un altındadır. Avrupa’da kaliteli, uzun vadeli istihdam için en iyi yerlerden biri şüphesiz İrlanda.

İrlanda ayrıca lisans ve lisansüstü öğrenciler için yeni bir seçenek sunmaya başladı. uluslararası öğrenciler diplomalarını aldıktan sonra tam zamanlı olarak iki yıl İrlanda’da yaşayabilir ve bu süreyi kariyerlerine göre uzatabilirler.

İrlanda dil okulları

Son olarak İrlanda, dünyanın dört bir yanından çok çeşitli öğrencilerle Avrupa’nın en iyi dil okullarından bazılarına sahiptir. 2016 yılında İrlanda’da toplam 115.000 öğrenci İngilizce eğitim aldı ve bu öğrenciler 101 ülkeden geldi.

İrlanda devleti ,İrlanda dil okullarını sıkı hükümet düzenlemeleri ile,  tam nitelikli öğretmenler tarafından dersler verilmesini, maksimum 15 kişilik sınıf mevcudu ve profesyonel akademik bölümlerle yüksek bir kalite düzeyinin korumasını her zaman garanti eder.

İrlanda’da çalışma konusunda sıkça aranan başlıklar

İrlanda çalışma izni başlıkları . Irlanda work and study , irlanda çalışma vizesi için gerekli evraklar,  irlanda da okuyup çalışmak,  Irlanda ‘ya çalışmaya gitmek, irlanda yüksek lisans sonrası çalışma, Irlanda’da türk şirketleri Irlanda ‘da çalışarak eğitim almak

Yurt Dışı Eğitim
Edu Vizyon ile Canlı Görüşme
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon Irlanda
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?