EC İrlanda Dil Okulu

Ec İrlanda Dil Okulu

Avrupa’nın kalbinde sıcak mı sıcak insanları ve muhteşem doğası ile İrlanda adını dünyaya duyurma konusunda hız kesmeden devam ediyor. Ülkenin en güzel şehirlerinden Dublin Facebook, Linkedin , Google gibi global firmaların Avrupa bilişim merkezi olarak seçilmiş ve dolaysıyla da ülkeye farklı bir vizyon kazandırmıştır. Ülkemizdeki öğrenciler arasında da şu sıralar popüler olan Dublin dil okulları eğitime ek verilen çalışma izni ile eğitim alanında hizmet veren diğer ülkelere fark atmıştır.

Ec dil okulları dünya çapında zincir bir okuldur, sekiz ayrı ülkede eğitim alabileceğiniz Ec dil okulunu Dublin şehir merkezinde de görebilirsiniz. Ec dil okulunun diğer okullardan en büyük farklı sizi sıcak bir kucaklama ile karşılaması olacaktır. Okulun Dublin yetkilisi aktörlük eğitimi olan bir profesyonel ve size iş bulma sürecinde işveren rol modeli olarak deneyim yaşatıyor. Bu alandaki tecrübeleri ile sizi yönlendirebilen profesyonel bir ekip ile CV hazırlama ve doğru görüşme sağlamanın inceliklerini öğrenebileceğiniz bir ortama sahip olabilirsiniz.

Okul La Touche House, 1 Grove Rd, Rathmines, Dublin, D06 F761, Ireland adresinde konumlandırılmış. Genel İngilizce eğitimleri 16- 30 yaş aralığında ve 30 yaş üzeri sınıflar olarak ayrılmaktadır. Bina da yetişkinler ve gençler için ayrı dizayn edilmiştir. Temel düşünce de yaş gruplarına göre paylaşılan konular ve ders işlerken konuşulan sohbet içeriği değişeceğinden ayrılmakta ve daha sağlıklı ilerleneceği düşünülmektedir. Genel İngilizce eğitimine ek olarak sınav hazırlık, üniversite, yüksek lisans programları vb seçenekler mevcuttur.

Ec verdiği eğitimlerde iddialı bir okul ve eğitimini garantiliyor. Yoğun İngilizce eğitimi alan ve ödevlerini yapan bir öğrenci gelişimini beklenen sürede yapamazsa, Ec birebir özel dersler iler eğitimi destekliyor ve planlanan seviyeye gelmenizi sağlıyor.

Konaklama seçenekleri ise aile yanı ve yurt olarak değişmektedir. Tek kişilik, özel banyolu odaları da tercih edebilirsiniz. Özel seçenekler ile kendinizi evinizdeki huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz.

EC İrlanda Dil Okulu Video

EC İrlanda Dil Okulu Fiyatları

4 Haftalık Eğitim 
haftada 20 ders 928 Euro
haftada 30 ders 1088 Euro

8 Haftalık Eğitim 
haftada 20 ders 1856 Euro
haftada 30 ders 2176 Euro

12 Haftalık Eğitim 
haftada 20 ders 2640 Euro
haftada 30 ders 3120 Euro

25 Haftalık Eğitim 
haftada 20 ders 4300 Euro
haftada 30 ders 4900 Euro

 Aile Yanı Haftalık Konaklama Ücretleri

Tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 220 Euro

Tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 235 Euro

 Öğrenci Yurdu

Tek kişilik özel banyolu odada, yemeksiz, ( özel banyolu ) 325 Euro

 Diğer Ödemeler

Okul Kayıt Ücreti:  45€
Konaklama Rezervasyon Ücreti: 45€

 

İrlanda eğitim programları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgiye her zaman 0 212 543 58 06 veya 0 533 196 65 72 numaralı telefon hatlarımızdan, size en yakın şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Şubelerimiz için TIKLAYINIZ

Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
İrlanda Eğitim Rehberi
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?