İrlanda Eğitim Sigortası

772
İrlanda Eğitim Sigortası
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İrlanda Eğitim Sigortası

İrlanda eğitim sigortası

İrlanda eğitim sigortası araştırıyorsanız muhtemelen İrlanda dil okullarının bu konuda farklı fiyatlar verdiğine tanık oldunuz demektir. Bazı okullar 100 € bazıları 400 €.

İrlanda’da dil eğitiminize başlamadan önce kendinizi sigortalatamayı unutmayın! İrlanda dil okullarında 25 hafta eğitim artı çalışma izni programının bazı şartları bulunmaktadır. Öncelikle bu programa başvuru yaptıktan sonra okuldan gelen faturadaki ücretlerin hepsini ödemekle yükümlüsünüz. Faturanızdaki kalemlerden biri de okulların size sunmuş olduğu eğitim sigortalarıdır. Kurumdan kuruma değişen poliçelerin içeriği ve fiyatı birbirinden farklıdır. Okuldan sigorta almadan eğitime başlayamayacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca çalışma izni başvurusu yaparken yanınızda bir dosya halinde evraklarınızı da götürmek durumundasınız. Bu evraklardan biri de sigorta poliçeniz olacaktır.

İrlanda sağlık sigortası kapsamına gelecek olursak, hastalık ve kaza durumlarında kullanabileceğiniz bir içeriğe sahiptir. Belli bir oranda indirim hakkına sahip olursunuz ve her hastanede geçerli olmayabilir, öncesinde poliçenizi göstermeli ve onay almalısınız veya yüzdesini öğrenmelisiniz. Her ülkede olduğu gibi diş ve göz kapsam dışıdır. Aciliyet dışı taramalardan da kaçınmanızı öneririm. Sağlıklı bir eğitim süreci geçirmenizi dileriz.

İrlanda Eğitim Danışmanlığı

İrlanda eğitim programları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgiye her zaman 0 212 543 58 06 veya 0 533 196 65 72 numaralı telefon hatlarımızdan, size en yakın şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Şubelerimiz için TIKLAYINIZ

Yurt Dışı Eğitim
Edu Vizyon ile Canlı Görüşme
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon Irlanda
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?