İrlanda eğitim danışmanlığı

4929
İrlanda eğitim danışmanlığı
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İrlanda eğitim danışmanlığı

İrlanda eğitim danışmanlığı

İrlanda eğitim danışmanlığı – Hayatımızda her alanda karşımıza çıkan dil yeterlilik problemini çözmek üzere adım atmaya mı karar verdiniz? Gideceğiniz ülkeye karar verme aşamasında zorluk mu çekiyorsunuz? Öncelikle bir liste hazırlamanızı öneririm. Bu liste sayesinde en uygun ülkeyi kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Listenizde eğitim almak istediğiniz süre, ihtiyaç duyulan eğitim türü, bütçeniz, eğitim-çalışma son durumunuz, boşluğunuz varsa süresi, çalışmak ister miydiniz vs gibi maddeler ile kendinize göre çoğaltabilirsiniz. Eğer çalışma planınız var ise çalışma izni olan ülkelere yönelmenizde fayda vardır.

Bazı ülkelerde çalışma izni akademik eğitimlere bağlı olarak verilirken,  İrlanda’da çalışma izni sadece 25 hafta ve üzeri genel İngilizce dil eğitimine ek olarak verilmektedir. İrlanda’da dil eğitimi haftalık min 15 saattir ve okullara göre yoğunluğu 35 saate kadar değişkenlik gösterebilir. Ayrıca İrlanda dil okulları 25 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencileri kampanyalı fiyatlardan yararlandırırlar. Gayet ekonomik bir paket seçeneği ile İrlanda dil eğitimi paketine kayıt olma şansınız vardır. Bu devrede bir danışmanlık firmasından yardım almanız daha sağlıklı bir yol izlemenizde size yardımcı olacaktır. Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak size Türkiye’nin pek çok şehrinde uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız ilde şubemiz var ise ofisimizde yüzyüze yoksa, dijital ortam üzerinden danışmanlarımızdan yardım alabilir, doğru bir yönlendirme ile dosyanızı hazırlayarak vize başvurunuz ve vize sonrası hizmetler alabilirsiniz. Sırasıyla;

YURTDIŞI EĞİTİM PLANLAYAN ÖĞRENCİ İLE ÖN GÖRÜŞME AŞAMASI

Tanışma adımı olarak adlandırdığımız bu süreçte ilk olarak kişisel bilgiler edinilirken Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tanıtılır ve hizmetlerden bahsedilir. Kişinin eğitim veya çalışma bilgileri öğrenilirken, eğitim programı, amacı, maddi durum ve beklentiler analiz edilir. Bu bilgiler doğrultusunda en doğru ülke ve süre tercih edilerek eğitim planı oluşturulur.  Ülkeden ülkeye değilşen vize şartları öğrenci için de uygun mu kesinlikle kontrol edilir. Planlanan eğitim ile alakalı olarak tüm kriterler maddelendirilir ve fiyatlandırmalar net bir tablo haline getirilerek teklif şeklinde hazırlanır.

KARAR VERME VE KAYIT AŞAMASI

Öğrencinin seçmiş olduğu okul, süre, seçilen eğitime göre planlama yapılır ve kayıt olarak bir ön ödeme alınır. Varsa pasaport bilgileri ile okula ön kayıt geçilir. Pasaport yoksa eğitim süresinden daha uzun süreye sahip olan bir pasaport düzenlenmesi önerilir. Okula başlangıç tarihleri belirlenir.

VİZE AŞAMASI

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra evrak hazırlığına geçilir. Vize evrakları eksiksiz olarak hazırlanır ve Edu Vizyon danışmanları tarafından kontrol edilir. Okul ödemeleri okulun göndermiş olduğu fatura doğrultusunda kalem kalem saptanır ve tüm kalemler vizeden önce ödenir. Okuldan alınan okul kayıt ve ödendi belgeleri de dosyaya eklenir. Vize hazırlıkları tamamlandıktan sonra dosya Konsolosluk aracı firmasına teslim edilerek vize sonucunu bekleme aşamasına geçilir.

KONAKLAMA VE UÇAK BİLGİLERİ

Vize onayı aldıktan sonra tercih edilirse uçak bileti satın alınır detayları verilir aynı zamanda konaklama ödemesi de yapılır ve adres bilgileri verilir. Havaalanı karşılama istenirse düzenlemesi ve ödemesi yapılır.

ORYANTASYON ve DESTEK

İrlanda hakkında daha detaylı bilgi verilerek ülkeye iniş yaptıktan sonra nasıl bir yol izleyeceği anlatılır. Herhangi bir sorunda iletişim halinde olabileceği kişilerin bilgisi verilir.

İrlanda eğitim programları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgiye her zaman 0 212 543 58 06 veya 0 533 196 65 72 numaralı telefon hatlarımızdan, size en yakın şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Şubelerimiz için TIKLAYINIZ

Yurt Dışı Eğitim
Edu Vizyon ile Canlı Görüşme
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon Irlanda
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?