Apollo dil okulu

464
Apollo dil okulu
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Apollo dil okulu

Apollo dil okulu

Apollo dil okulu İrlanda Dublin’de bir dil okulu. Avrupa’nın yıldızı Apollo ! Abartmıyoruz, geçtiğimiz sene Star Awards ödülünü alan Apollo’nun Avrupa’da ki başarısı yadsınamaz. Modern okul dizaynı ve konforlu konaklama seçenekleri ile kaliteli bir eğitimle kapılarını siz değerli öğrencilerine sonuna kadar açıyor. Enerjik ve neşeli çalışma ekibiyle her sorununuzda sizinle birebir ilgilenen insanlarla samimiyetle kucaklanacaksınız.

Apollo dil okulu Dublin 2. kısımda Bagott sokağa bağlı 5 Lad Lane sokakta LinkedIn Avrupa merkez binasına kapı komşusu, aynı zamanda şehir merkezindeki gizli cennet St Stephen’s parka sadece beş dakika yürüme mesafesinde. Grafton Street’te modernizm ve tarihi dokuların arasında kahveniz eşliğinde bir yürüyüşten sonra St Stephen’s parkta kuğuları izleyerek dinlenebilirsiniz. Ayrıca şehrin en güzel avmsinin önündeki sokak gösterilerini izlerken eğlenceli dakikalar geçirme ihtimalini de göz ardı etmeyiniz.

Apollo dil okullarının 11-17 yaş arası çocuklar için Dublin ve Cork şehirlerinde ortalama 8 haftalık yaz kampları bulunduğu detayını da verelim ve en iyi çocuk programı ödülleri de var. Genel ingilizce eğitimi için ise 16 yaş ile 29 yaş arası öğrencilerini ve 30 yaş ve üzeri öğrencilerini iki gruba ayırmaktadır. Dublin’de 3 katlı binada 10 tane sınıf bulunmaktadır. Sınıflar max 14 kişiliktir. Sınıflarda tüm ekipmanlar ve özel ses sistemleri ile ders işlenmekle birlikte okul içerisinde öğrencilerin kullanımı için rahat iç ve dış mekan oturma alanları, çay, kahve ve atıştırmalıkları alabilecekleri bir kantin, öğleden sonra ders çalışmaya uygun odalar, ücretsiz wi-fi bilgisayar, ipad kullanılabilecek alanlar da bulunmaktadır. Haftalık 20 ve 25 ders genel ingilizce eğitimini sabah 8.45 itibari ile alabileceğiniz gibi öğleden sonra 15 ders genel ingilizce programı seçeneği de mevcuttur ve dersler 13.45 ile 17.00 arasında işlenmektedir. Genel ingilizce eğitimine ek olarak profesyonel iş ingilizcesi ve sınav hazırlık programları gibi akademik ingilizce sınıf seçenekleri de bulunmaktadır.

Apollo dil okulu

İrlanda’nın en büyük tercih sebeplerinden biri 25 hafta ve üzeri alınan dil eğitimi paketlerine İrlanda’nın sunmuş olduğu yasal çalışma iznidir. Eğitim süreci boyunca haftalık 20 saatlik çalışma izni, tatil dönemlerinde 40 saate çıkar. Apollo dil okullarında çalışma izni almadan önce bir sınava gireceksiniz ve Apollo’nun sınav ücreti 180 eurodur. Bir de sigorta almanız gerekecektir ve bir yıllık bedeli 120 euro ücreti bulunmaktadır. Çalışma programı ile gelen öğrenciler sabah veya akşam derslerini seçip buldukları işlerde çalışma hakkine sahip olurlar.

Apollo dil okulu

Binary Hub, Bonham sokağı üzerindeki Aparto öğrenci konaklama seçeneği ise okula 40 dakika yürüme ve 15 dakika otobüs ile ulaşım mesafesindedir. Aile yanı konaklama tercihleri ise genellikle yerleşim yerleri Dublin dışında olduğundan ortalama 30-50 toplu taşıma mesafesinde bulunmaktadır. Yetişkin konaklamalarından Apollo Adult Residence şehir merkezinde lüks paylaşımlı veya tek kişilik odalar ile 24 saat resepsiyon, oyun odaları ve spor salonu imkanlarına da sahiptir.

Apollo dil okulu

Apollo İrlanda dil okulu fiyatları

4 hafta eğitim

  • haftada 20 saat 1000 €

8 hafta eğitim

  • haftada 20 saat 1920 €

12 hafta eğitim

  • haftada 20 saat 2760 €

25 hafta eğitim Sabah

  • haftada 20 saat 3315 €

25 hafta eğitim öğleden sonra

  • haftada 15 saat 2380 €

Dublin konaklama ücretleri

  • tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 220 €

Öğrenci Yurdu Binary Hub (Okula 10 dakika otobüs veya 35 dakika yürüme mesafesinde)
tek kişilik özel banyolu odada, yemeksiz, 290 €

Diğer Ödemeler

Okul kayıt ücreti: 50 €
Konaklama rezervasyon ücreti: 50 €
Kitap ücreti: 1-12 hafta için 50 €, 13 hafta üzeri için 80 €
Sigorta ücreti: 120 € (25 hafta üzeri )
Sınav ücreti: 180 € (25 hafta üzeri )

İrlanda dil okulu başvurusu

Apollo dil okulu ve diğer İrlanda dil okulları hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 yada 0 533 196 65 72 numaralı hatlarımızı arayabilir, Bulunduğunuz şehirde ki şubelerimizden destek alabilirsiniz.

Şubelerimizi için TIKLAYINIZ

Yurt Dışı Eğitim
Edu Vizyon ile Canlı Görüşme
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon Irlanda
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?