Twin İrlanda dil okulu

564
Twin İrlanda dil okulu
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Twin İrlanda dil okulu

Twin İrlanda dil okulu

Twin İrlanda dil okulu , İngilizce dersleri konusunda 20 yılı aşkın tecrübesiyle Twin Group okullarından biridir.

Twin English Centre Dublin (eski adıyla Alpha College of English), ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce olarak üst düzey yönetim ve teknik kurslar sağlamak için bir yönetici eğitim merkezi olarak 1989 yılında kurulmuştur.

Son 32 yılda, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerimize en yüksek kalite standartlarını sunma kuruluş ilkesine sadık kalmıştır. Geçen yıl Dublin’de 52 farklı ülkeden gelen öğrencileri ağırlayan okul her zaman tüm sınıflarda mümkün olan en iyi demografik karışımını sağlamaya çalışır.

Twin, dil okullarında eğitim alacak öğrenciler hangi kampüsü seçerse seçsinler, İngilizce öğrenenlere dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışma fırsatı vererek onlara Twin’de eğitim alarak en unutulmaz deneyimlerden bazılarını sağlamayı taahhüt eder. Twin, tüm beceri seviyelerine ve sürelere uygun çok çeşitli tam ve yarı zamanlı kurslar sunar.

Bu nedenle, ister becerilerinizi geliştirmek isteyen bir acemi olun, ister ileri düzeyde bir öğrenci olun, size sunacak bir şeyleri olacaktır.

Twin Dublin dil okulu

Davetkar ve canlı kültürüyle dünya çapında tanınan Dublin, nereden olursanız olun İngilizce öğrenmek ve inanılmaz bir deneyim yaşamak için mükemmel bir yerdir.  Okul, şehrin en popüler yerlerinin çoğuna sadece birkaç adım uzaklıktadır: İrlanda Ulusal Galerisi, Temple Bar ve Trinity College arazisi ve diğerleri.

Dublin, sunacak çok şeyi olan canlı bir şehirdir. Mükemmel restoranlar, birinci sınıf tiyatrolar, canlı bir gece hayatı ve tabii ki komik, girişken yerlilerle doğal ortamlarında karşılaşabileceğiniz çok katlı eski barlar var. Arnavut kaldırımlı sokaklar, Trinity College’ın görkemli kuleleri ve Georgian Dublin’in zarif meydanları hala şehrin tarihi ile yankılanıyor. Her yıl ziyaretçiler sürüler halinde Dublin’e akın eder; kimisi köklerine hürmet etmek, kimisi bildiği ve sevdiği şehri yeniden keşfetmek, kimisi ise hepsini ilk kez görmek için. Yıllardır insanları çeken uzun süredir devam eden popüler destinasyonların yanı sıra, ilginç kokteyl barlarından yaratıcı restoranlara kadar her şey dahil olmak üzere heyecan verici yeni yerler sürekli olarak ortaya çıkıyor.

Twin İrlanda dil okulu Dublin’de nerde yer alır?

Twin Dublin dil okulu , ünlü Dublin Spire’a sadece 2 dakika uzaklıktadır. Okulda 18 sınıf var – hepsinde interaktif yazı tahtaları var.

1-25 hafta arasında değişen çok çeşitli İngilizce kursları suna Twin Dublin dil okulu, yoğun öğrenim seçenekleri ile Genel İngilizcenin yanı sıra İş İngilizcesi ve mesleki İngilizce ve Öğretmenler için Erasmus + Eğitim Kursları sunar . Kurslar şunları içerir: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İletişimi için İngilizce ve bir dizi Mesleki İngilizce kursları.

Twin  Dublin Dil Okulu İndirimli Fiyatları 2022

  • Okul ücreti: 3300€ (25 hafta) genel ingilizce
  • Okul ücreti: 2250€ (25 hafta) genel İngilizce (öğleden sonra)
  • Kayıt ücreti 75€
  • Konaklama rezervasyon ücreti Yok
  • Konaklama ücreti: 760€/ay (Aile yanı sabah ve akşam yemekler dahildir.)
  • Sınav ücreti: 115€
  • İrlanda dil okul sigortası: 100€
  • İlk ay konaklama, sigorta, sınav ücreti, 25 hafta sabah programı dahil fiyatı: 4350 €
  • İlk ay konaklama, sigorta, sınav ücreti, 25 hafta öğleden program dahil fiyatı: 3300 € (öğleden sonra)

İrlanda dil okulu fiyatları ne kadar?

İrlanda dil okulu fiyatları 2022 yılında en düşük 1700 € ile 4500 € arasında değişmektedir.

Twin İrlanda dil okulu fiyatları , İrlanda dil okulu fiyatları  , Dublin dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Tel : 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88

Yurt Dışı Eğitim
Edu Vizyon ile Canlı Görüşme
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon Irlanda
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?