İrlanda’da ekonomik üniversiteler

Sending
User Review
5 (10 votes)

İrlanda'da ekonomik üniversiteler

İrlanda’da ekonomik üniversiteler

İrlanda’da en ekonomik üniversitelere değinmeden önce İrlanda hakkında bazı bilgilerimizi güncellemek istiyoruz. İrlanda, tarih, kültür, güzel manzaralar ve tabii ki eğitime ilgi duyanlar için önde gelen bir destinasyondur . Neden İrlanda’da Eğitim

Ülkede, tümü titiz programları ve en kaliteli mezunları ile dünya çapında ün kazanan yedi devlet üniversitesi vardır. Ancak, eğitimin kalitesi burada bitmiyor – çok sayıda başka kolej ve kurum, ülkenin haritasına nokta koyuyor ve herhangi bir sayıda farklı alanda bir dizi eğitim fırsatı sunuyor.

İrlanda kendi vatandaşlarına ve AB vatandaşlarına devlet üniversitelerinde ücretsiz ders vermektedir. Ancak, AB dışındakiler için öğrenim ücretleri hala geçerlidir. Öyleyse, yine de harç ödemesi gerekecek olan ülkeyle ilgilenenler için, İrlanda’da size daha düşük bir fiyata en iyi lisans eğitimini veren en uygun fiyatlı okullardan 10’u burada.

İrlanda’da ekonomik üniversiteler listesi

Athlone Institute of Technology

Yıllık Öğrenim: 9,000 €

Athlone Institute of Technology, dünyanın dört bir yanından 60’tan fazla ülkeden, enstitünün Galway ve Dublin arasındaki son teknoloji kampüsünde eğitim almayı seçen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Okulun öğretim kadrosu, kendi alanlarında uzmandır ve ABD, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelere kıyasla öğrencilerine mükemmel bir parasal değerde tutku aşılar.

Letterkenny Institute of Technology

Yıllık Öğrenim: 9,000 €

Letterkenny Teknoloji Enstitüsü, her yıl 30’dan fazla ülkeden 3000 öğrenciyi iki kampüsünden birine çekiyor. İster Letterkenny ister Killybegs’te eğitim almayı seçsinler, okula giden öğrenciler modern bir kampüs deneyimleyecek ve zanaatlarına ve öğrencilerine adanmış yüksek nitelikli öğretim üyelerine erişim kazanacaklar. 25 çalışma alanıyla, her kökenden ve tutkudan gelen öğrenciler öğrenmek ve büyümek için burada birleşir.

Tralee Institute of Technology

Yıllık Öğrenim: 9,750 €

Tralee Institute of Technology, dünya çapında 140 ülkeden gelen öğrencilerle İrlanda’daki en uluslararası okullardan biridir. Öğrenciler, kariyer odaklı eğitime olan bağlılığı, kurslarının ve derecelerinin çoğu kampüs dışı iş deneyimini içeren birçok nedenden dolayı okula ilgi duymaktadır. Güneybatı İrlanda’da bulunan okulun kampüsü, büyük şehir Limerick yakınlarındaki uygun fiyatlı küçük bir kasabadadır.

Dundalk Institute of Technology

Yıllık Öğrenim: 9,950 €

Dundalk Teknoloji Enstitüsü, İrlanda’nın Kuzeydoğu köşesindeki önde gelen yüksek öğretim kurumudur. Dublin ve Belfast arasında yer alan okul, birçok farklı seviyede geniş bir eğitim fırsatları yelpazesi sunarak itibarını inşa etmiştir. Her biri birkaç bölüme ve bir dizi kursa sahip dört okulla, öğrenciler özellikle ilgilendikleri konulara odaklanan bir eğitim alacaklar.

Waterford Institute of Technology

Yıllık Öğrenim: 10,250 €

Waterford Teknoloji Enstitüsü, 5 kıtaya yayılmış 70 ülkeden 800’ün üzerinde uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Dünya çapında tanınan ve tanınan bir yüksek öğretim mükemmelliği ile enstitü, 200’den fazla üniversite ile ortaklık kurmuştur ve İrlanda’nın önde gelen uluslararası eğitimcilerinden biridir. Güneydoğu İrlanda’da bulunan okulun altı okulu vardır ve iş dünyasından sağlık bilimlerine kadar çeşitli programlar sunmaktadır.

University of Limerick

Yıllık Öğrenim: 11,500 €

University of Limerick, öğrencilerine Sanat, İşletme, Eğitim, Mühendislik, Bilim, Sağlık Bilimleri, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler alanlarında çok çeşitli lisans programları sunmaktadır. 2.400’den fazla uluslararası öğrenci dahil 11.000’den fazla tam zamanlı lisans öğrencisine ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite, Avrupa Birliği’nin en büyüklerinden biri olan işbirliğine dayalı eğitim (staj) programıyla ünlüdür.

Institute of Technology, Tallaght

Yıllık Öğrenim: 11,650 €

Teknoloji Enstitüsü – Tallaght, 100.000’den fazla nüfusu ile Dublin ve Cork’tan sonra İrlanda’nın en büyük şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, işletme ve beşeri bilimler, mühendislik, bilim ve bilgi işlem gibi alanlardaki akademik yetenekleri nedeniyle yılda 4000’in biraz altında öğrenciyi kampüsüne çekmektedir. Kurslar birinci sınıftır ve profesyonel, araştırma, endüstriyel ve iş dahil olmak üzere geniş bir deneyim yelpazesi sunar.

Cork Institute of Technology

Yıllık Öğrenim: 12,000 €

Cork Teknoloji Enstitüsü, İşletme, Mühendislik, Bilim, Bilgisayar, Beşeri Bilimler, Medya, Sanat ve Müzik dahil olmak üzere bir dizi alanda birinci sınıf eğitim kursları sunmaktadır. Öğrencilere birinci sınıf istihdam fırsatları ve gelecekteki kariyer gelişimi için sağlam bir temel sağlama konusunda rekabetçi bir geçmişe sahip olan okul, İrlanda’nın en popüler öğrenci şehirlerinden birindeki kampüsüne yılda 12.000 öğrenciyi çekmektedir.

Dublin City University

Yıllık eğitim ücreti: 12,700 €

Dublin City Üniversitesi en iyi genç üniversitelerden biri olarak kabul edilir ve hem QS Üniversite sıralamasında hem de Times Higher Education’da 50’nin altındaki ilk 50’de yer alır. 16.000 öğrencisinden 2600’ü uluslararasıdır ve dünyanın 108 ülkesinden gelmektedir. Mühendislik, İşletme ve Bilgisayar Bilimleri ile tanınır ve öğrencilerin% 70’inden fazlasının staja katıldığı İrlanda’nın iş deneyimi ve kariyer rehberliği için 1 numaralı okuludur.

Dublin Institute of Technology

Yıllık Öğrenim: 13,700 €

Yaklaşık% 5 uluslararası öğrenci nüfusu ile, Dublin Teknoloji Enstitüsü geleneksel bir üniversitenin akademik mükemmelliğini kariyer odaklı öğrenimle birleştiren en yüksek seviyelerde eğitim sağlama konusunda köklü bir geleneğe sahiptir. Okul, dört lisans kolejinden herhangi birinde okumak isteyen uluslararası öğrencilere çeşitli burslar sunmasıyla bilinir.

İrlanda’da Ekonomik Üniversiteler için Başvuru ve Kayıt

İrlanda’da ekonomik üniversiteler, İrlanda üniversiteleri, İrlanda’nın en iyi üniversiteleri, İrlanda dil okulu fiyatları ve İrlanda dil okulları hakkında daha fazla bilgi için bize 0 212 543 58 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
İrlanda Eğitim Rehberi
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?