Kaplan Dublin Dil Okulu

Sending
User Review
5 (3 votes)

Kaplan Logo

Kaplan İrlanda Dil Okulu

Kaplan İrlanda dil okulu , Dublin’de Liffey nehrine nazır 18. yüzyıldan günümüze miras kalan görkemli bir binada, Temple bar bölgesine beş dakika yürüme mesafesindedir. Yılın neredeyse her günü festival havasında geçerken kapınızın önündeki eğlenceye ayak uydurmak zor olmasa gerek. Ülkenin simgelerinden Guinness fabrikasının mahsullerinin ve özel yapım içkilerin tadına bakabileceğiniz Irish Publarda hem keyif yapabilecekken, hem de 25 hafta üzeri aldığınız eğitimlere tanınan çalışma izni hakkınız ile buralarda iş bulma fırsatlarını değerlendirip, çalışabilirsiniz.

Yabancı dil eğitiminde Dünya markası Kaplan Dil Okulları

Kaplan dil okulları Amerika merkezli kurulmuş olmakla birlikte bir çok ülkede farkını koyacak şekilde isminden bahsettirmektedir. Dublin’de bu merkezlerden biridir ve Kaplan gerek eğitimi gerek konumu ile oldukça iddialıdır. Kaplan standartlarında eğitim aldıktan sonra konuştuğunuz dilin ahengine kapılıp gideceksiniz. Profesyonel CELTA sertifikalı eğitmenleri ile size çok farklı yaşatacak olan Kaplan dil okullarında genel İngilizce eğitimi alabileceğiniz gibi sınav hazırlık, iş İngilizcesi gibi alanlarda da eğitim alabilirsiniz. Kaplan sizi okula başlayacağınız ilk gün bir oryantasyon sürecine sokar ve seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirme yapar. İlerleyiş hızı gene size bağlıdır, performansınıza göre bir üst sınıfa geçme sürenizi belirlersiniz.

Kaplan dil okulları ACELS onaylı ve akredite edilmiş bir okul olmakla birlikte Marketing English üyesidir ve ülkenin en iyi dil okullarını temsil eder. Yapılan anketler sonucunda Kaplan’da eğitim alan öğrencilerin memnun kalma yüzdesi çok yüksek olarak tespit edilmiştir. Siz de gözünüz kapalı bu okulu tercih edebilirsiniz. Kaplan size ayrıcalıklı eğitime ek olarak aile yanı ve yurt olmak üzere çeşitli konaklama alternatifleri sunar. Değerlendirmek tamamen sizlerin ellerinde.

Kaplan İrlanda Dil Okulu konaklamalarından Türk öğrenciler her zaman memnun olarak bildirim yapmışlardır. Bizlerin de tavsiyesi ve güvencesi budur. Olası bir memnuniyetsizlikte ise Kaplan sizler için memnun kalacağınız bir konaklamayı tekrar ayarlayacaktır.

İrlanda eğitim programları ve diğer İrlanda dil okulları hakkında daha fazla bilgiye her zaman 0 212 543 58 06 veya 0 533 196 65 72 numaralı telefon hatlarımızdan, size en yakın şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Şubelerimiz için TIKLAYINIZ

Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
İrlanda Eğitim Rehberi
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?