İrlanda 25 hafta dil eğitimi

491
İrlanda 25 hafta dil eğitimi
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İrlanda 25 hafta dil eğitimi

İrlanda 25 hafta dil eğitimi ne kadar?

İrlanda 25 hafta dil eğitimi ne kadar sorusuna hemen cevap verelim ; öğleden sonra programları 2300 euro dan başlamaktadır. Ortalama sabah programları ise 2800 euro ile 4700 euro arasında değişir.

İngilizce öğrenirken, öğrendiklerinizi pratik edin ve kendinizi geliştirin bonus olarak da para kazanmaya ne dersiniz? Sadece İrlanda 25 hafta dil eğitimi ve üzeri bir eğitim planı ile çalışma iznine sahip olabilir, Avrupa ülkelerinden birinde iş deneyimi edinmiş olursunuz. İrlanda dil okulu tercihinize yaparken çeşitli okullardan farklı olanaklar elde edebilirsiniz.

İrlanda dil okulları fiyatları farklılıklar gösterirken, eğitim nitelikleri de değişmektedir. Kendinize en uygun okulu seçebilmek adına okulların sitelerine girebilir ve kampüs video, fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Unutulmaması gereken en önemli kriter İrlanda Konsolosluğu tarafından kabul gören ve puanı yüksek olan bir okulu tercih etmektir.

İrlanda dil okullarında eğitim

Okul tercihinizi yaptıktan sonra vize işelmleriniz için vize dosyanızı hazırlamanız gerecektir. Talep edilen evrakları doğru ve anlaşılık bir biçimde hazırladıktan sonra niyet mektubunuz ile pekiştirmelisiniz. Niyet mektubu vize dosyasınızın durumunu değiştirecek en önemli belgelerden biridir. Hazırlamış olduğunuz diğer belgeler niyet mektubunuzu destekler ve açıklar nitelikte kanıt olarak sunulur. İrlanda’ya gidiş amacınız ve seyahatinizin size katacakları hakkında bilgi verirken hayatınızda oluşacak değişime de değinebilirsiniz.

Dosyanız içerisinde eğitim, iş, aile bilgileriniz ile maddi kaynak belgeleriniz ve okulun göndermiş olduğu okul eğitim kabul belgeleri olmalıdır. İrlanda vizesinde yüzyüze görüşme yoktur. Dosyanızı İrlanda konsolosluğunun yetkilendirmiş olduğu VFS aracı kurumuna teslim ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İrlanda Konsolosluğu gerek gördüğü takdirde bilgileri teyit etmek adına sizi arayabilir.

İrlanda vizesi

Vize durumunuz netleştikten sonra İrlanda’da almış olduğunuz konaklamaya ulaşarak, ilk pazartesi açılan sınıfta eğitime başlayabilirsiniz.  Eğitiminize başladıktan sonra çalışma izninizi alabilmek için randevu oluşturmalısınız. Genellikle okullar bu başvuru sürecinde öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca okul size bir sınav sunacaktır. Bu sınavda alacağınız sonuç ile çalışma izni başvuru dosyanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Dosyanızda okulda eğitim gördüğünüze dair belge, sigorta belgeniz de bulunmalıdır. Randevu tarihinizde giderek GNIB kartınızı alabilirsiniz. Böylece kendinize uygun bir işe yerleşerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Böylece aldığınız eğitimi çalıştığınız süre ile pratik etme şansı bulu ve pekiştirerek öğrenirsiniz.

Yurt Dışı Eğitim
Edu Vizyon ile Canlı Görüşme
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon Irlanda
İrlanda'ya hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?